O nas

post1
Bolo Kruszewski
Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej. Przez prawie 6 pracował na stanowisku planisty w hiszpańskiej firmie produkującej turbiny wiatrowe.
Wraz z Piotrem, z którym poznali się na studiach, pracowali w roku 2006 nad portalem FotoBlog.
Prywatnie nie wyobraża sobie życia bez muzyki (spektrum zainteresowań jest szerokie od Bizeta po Moderat) czy kina (ulubiony film to American Beauty).
Interesuje się ekonomią, danymi statystycznymi oraz oczywiście innowacjami każdej maści. Wciąż się zastawia jak można usprawnić rzeczy i procesy. Lubi obserwować i zastanawiać się dlaczego np. pierwsza herbata zawsze smakuje najlepiej.
W ludziach ceni poczucie humoru, profesjonalizm i życzliwość.
Dla niego szklanka jest zawsze do połowy pełna 🙂

Piotr Pepliński

Automatyk i elektryk (choć nie wysokich napięć 😉 ? swoją karierę zawodową związał z branżą morską i obecnie projektuje instalacje elektryczne na statkach. Urodził się, wychował, mieszka i kocha Trójmiasto. Tu skończył Politechnikę Gdańską gdzie poznał się i zaprzyjaźnił z Bolem.

Razem wymyślili ideę Vigo, wystartowali w konkursie aby ją przedstawić aż wreszcie postanowili zrealizować.

Uwielbia nowinki technologiczne, fan nadgryzionego jabłka i Steva Jobsa, od razu zainteresował się i chętnie dogląda postępy w tworzeniu aplikacji. W wolnych chwilach interesuje się wszystkim co daje możliwość poszerzania horyzontów: książki, film, strefa startup. Stres życia codziennego stara się redukować poprzez sport. Czynnie poprzez pływanie, ale jeśli już przyjdzie mu zasiąść przed telewizorem to tylko MMA i Boks.

Paweł Skórka

Finansista ? z zamiłowania, wykształcenia, codziennej pracy. Obecnie doradza przy fuzjach i przejęciach spółek w warszawskim biurze międzynarodowego banku inwestycyjnego. Do stolicy przybył z Trójmiasta, gdzie studiował ekonomię oraz finanse na Uniwersytecie Gdańskim? co zaowocowało nie tylko tytułem magistra, ale również bliską znajomością z pozostałymi założycielami Vigo oraz dobrym rozpoznaniem lokalnego rynku. Na rynku kapitałowym uczestniczył w szeregu projektach związanych ze sprzedażą lub kupnem przedsiębiorstw jak również z pozyskiwaniem finansowania.

Ideą Vigo zarażony przez Bola, niemalże z marszu zdecydował się na uczestnictwo w projekcie.

I niezależnie od odpowiedzialności za kwestie finansowe oraz relacje z inwestorami, z racji szerokich zainteresowań oraz otwartości na nowe wyzwania, równie mocno angażuje się we wszystkie inne obszary działalności i rozwoju Vigo. Pracuje również nad promocją Vigo na rynku warszawskim przy wykorzystaniu swojego doświadczenia oraz kontaktów biznesowych.

Czas wolny wypełnia mu edukacja nt. działalności start-up?ów jak również odkrywanie nowych miejsc na kulinarnej mapie Warszawy. Ważny w jego życiu jest również sport ? obecnie w trakcie przygotowań do triatlonu. A gdy tylko zdarzy się właściwa okazja, zawsze stara się uchwycić obiektywem jakąś ciekawą scenerię.

Marcin Siwiński
Marketingowiec, grafik, sprawia by internet wyglądał lepiej – Zajmuje sie branżą IT od początku studiów. Współtwórca portalu nieruchomości Moja Ulica, nagrodzonego w konkursach Biznes Na Start, Gdyński Biznesplan i inne. Aktualnie prowadzi działalność Biznest. Tworzy strony www, kampanie marketingowe, grafikę.Zawodowo kręci go e-commerce. Jak zapytacie się go co można ulepszyć w danym e-sklepie stronie www, to wyłapie każdy szczegół. W Vigo jest od niecałego roku, kiedy to założyciele Appki zaproponowali mu współpracę.
Po pracy możecie go spotkać na koszykarskich parkietach Trójmiejskiej Ligii Środowiskowej. Poza tym góry, bieganie, podróże.

No i ja – Vigo 🙂 Witamy